T – mobile www cz

T-mobile cz a jejich www
    Dobře známá telefonní společnost T-mobile cz má stejně jako většina firem své www stránky. Ty patří mezi jedny s nejvíce navštěvovanějších a nejpopulárnějších www portálů na českém internetu. Co Vše nabízí t-mobile na svých webových stránkách se vám tady pousím shrnout.
Mezi základní rozdělení patří přihlášení – můžete se přihlásit jako osobní partner nebo firemní. Samozřejmě můžete zůstat nepřihlášení a využít základní nabídky vstupní strany.
Jako první zde T-mobile nabízí možnost koupi telefonu. Záleží na vás zda si vyberete zlevněný telefon s tarifem anebo telefon za plnou cenu. Twist sady jsou dostupné již od 899kč. Tato sada zahrnuje telefon a sim kartu.
Oblíbené služby a informace pro běžné uživatele nabízejí např. tyto odkazy:

  • mms
  • sms
  • platby mobilem
  • zábava a hry
  • služby sítě
  • mapa pokrytí…

Bezesporu nejoblíbenější je sekce zábava a hry. T-mobile cz připravil na svých www rozcestník do takzvaných t-music, t-zones a videozóna. Můžete zde také stahovat aplikace, melodie nebo obrázky.

V sekci péče a podpora jsou dobré informace o způsobu plateb, o smlouvách, o věrnostních programech. Je zde také samozřejmě seznam všech míst, kde můžete t-mobile cz navštívit osobně. T-mobile si váží svých více než 5miliónů zákazníků také tím, že podporuje zdravotně znevýhodněné, nabízí 99% pokrytí v cz a v projektu „pro lepší svět“ finančně pomáhá např. na centrum paraple.
Samozřejmostí  jsou  také speciální služby a informace pro klienty T-mobile.

Telefonní síť T-mobile cz, dříve známá jako Paegas, patří mezi tři nejvyužívanější operátory v Čechách, je však jediná, která nás nejen na svých www hýčká růžově šedou barevnou kombinací.


Moje Kuchařka
Zde naleznete přesně to co hledáte
hledejte přesně to co potřebujete