Nové auto

Kdy je ta správná doba pro koupi nového auta? Záleží na tom, jaké všechny okolnosti zohledňujeme. Zda se řídíme potřebou – staré auto již dosloužilo, nebo zájmem – pro reprezentaci firmy je dobré obměnit staré vozy, anebo jdeme na to obchodně – tak abychom co nejvíce ušetřili.. a právě tato poslední varianta se právě teď stává nejvíce aktuální. Hospodářská krize zasáhla výrobu a prodej většiny automobilových firem a tak nezbývá než zlevnit ceny. To už je zcela zřejmé i u českého výrobce – škoda auto, který snížil své ceny o desítky tisíc korun. Octavii si tak můžete koupit v plné luxusní výbavě za cenu střední třídy.
 
Aktuální ceny najdete v ceníku škody auto: http://new.skoda-auto.com/cze/pages/home.aspx

Nové auto sebou většinou přináší velkou radost. Šťastný nový majitel se pyšní svým vozem a o svého miláčka dbá s nejvyšší opatrností. První jízdy jsou netrpělivě očekávány a s euforií se nasedá do vysněného vozu. Za čas ovšem první nadšení opadá a i když si stále ještě vážíme svého nového auta, mohou se dostavit první nepříjemnosti. Odřený nárazník, polité sedačky, ucpané klimatizace se mohou stát noční můrou, kterou je třeba zahnat. Samozřejmě u nového vozu není třeba očekávat komplikace brzy po zakoupení, oproti ojetinám, ale stejně nic není dokonalé a potíže se dostaví. Ty které jsou závadou z výroby se dají snadnou reklamovat a většinou i bezplatně – v rámci servisní záruky – odstranit. Hůře jsme na tom, když kolizi zapříčiníme sami – např. odřené dveře nebo rozbité zrcátko. Každý řidič zná dopravní předpisy stejně jako pravidla na silnici, ale i přesto se může stát, že dojde ke střetu – k bouračce. To už je pak nutné sáhnout hlouběji do kapsy a ke splácení leasingu se přidají splátky opravy. Jak se vyhnout těmto situacím se jen těžko radí, vždyť každý si své auto hýčká a dbá na svou bezpečnost. Stále je však nutné dodržovat silniční předpisy a být stále v pozoru. Nepřeceňovat své řidičské schopnosti a nepodceňovat rozmary počasí.  

Aby naše nové auto bylo stále v dobré kondici je třeba se o něj také dobře starat. Doplňovat všechny potřebné tekutiny – benzin, olej, brzdné kapaliny…atd.  – včas měnit pneumatiky, kontrolovat žárovky a další. Tipy pro vaše auto můžete naleznout zde: http://autotipy.cz/


Komentář

Komentář z Helenmotiany
Čas: 30. 9. 2019, 1.36

Zdraví.

Where I can download XEvil for free on your website?
Mám informace od vaší podpory. XEvil je opravdu nejlepší program pro captcha řešení, ale já potřebuju nejnovější verzi.

Dík.

Napsat komentář k: Nové auto

*

* nebude zveřejněn, pokud chcete byt kontaktováni, napište email do komentářeMoje Kuchařka
Zde naleznete přesně to co hledáte
hledejte přesně to co potřebujete