Bonus na www t – mobile cz

Nabízené bonusy na www t-mobile.cz
    Co všechno nabízí společnost T-mobile CZ na jako bonus pro své zákazníky můžete se dočíst nejenom na jejich www, ale základní shrnutí najdete i přímo zde.

Je mnoho společností, které nabízejí svým stálým a novým zákazníkům bonusové programy. T-mobile CZ nabízí na svých www hned několik možností využití nasbíraných bodů.
Je to prosté, body se vám sčítají nejenom za délku smlouvy, nebo využívání jejich sim karty, ale také za hodnotu dobitého kreditu – utraceného paušálu. Takto je bonusový program T-mobile CZ dostupný pro zákazníky se smlouvou – s paušálem i bez smlouvy – s twist kartou. Základním rozlišením je také forma čerpání bonusu.
1.sbírání bodů (za každých 24kč – 1bod) a následné jejich využití formou nákupu dárků z nabídky katalogu
2.využití bodů za zvýhodněnou službu – např. víkendové sms za 0,50kč

Body také můžete čerpat při využívání nabízené Bonus karty. Karta je vázaná na věrnostní program T-Mobile Bonus, jehož členové sbírají body za mobilní služby T-Mobile nebo využívají zvýhodněné nabídky. Zákazník získává další body i za placení T-Mobile Bonus kartou u obchodníků. Body za platby obdrží bez ohledu na to, jakou výhodu má nastavenou v T-Mobile Bonus programu. Navíc zákazníkovi budou přičteny extra body za první použití karty.

A jak se zapojit? Pro zapojení do programu T-Mobile Bonus stačí pouze bezplatná registrace. Můžete ji provést zasláním SMS ve tvaru BONUS A na číslo 4603, zavoláním na Zákaznické centrum na číslo 4603 nebo na internetových stránkách www.t-mobile.cz/bonus. Výhodou je, že účastníci dřívějších variant věrnostního programu se již znovu registrovat nemusí, automaticky se stali členy tohoto nového programu.


Moje Kuchařka
Zde naleznete přesně to co hledáte
hledejte přesně to co potřebujete