Avon katalog

Nabídka zboží v katalogu Avon.
    Kosmetickou firmu Avon zná snad každý a každý ví, že k Avonu patří katalog nabízeného zboží. Nabídka je široká a obměňuje se každé tři týdny. Všechny výrobky Avon nejsou testovány na zvířatech. Firma Avon se také úspěšně věnuje boji proti rakovině prsu a nově také problematice domácího násilí. Tohle jsou silné stránky Avonu, na těch katalogových stránkách najdete však něco úplně jiného.
    
Nabídka v katalogy je systematicky rozdělená do několika částí. Jsou zde věnovány stránky kosmetice pro muže, pro dospívající, pro zralé ženy i pro milovnice přírodní kosmetiky. Avon nabízí několik řad kosmetiky pečující o vaši pleť. Patentovanými krémy se pyšní řada Anew pro zralou pleť. Tyto výrobky jsou speciálně určeny pro stárnoucí pleť nejenom k udržení pevnosti a svěžesti, ale také k vyhlazování vrásek. Řada Perfect wear nabízí  výrobky s vodě-odolným složením. Další oblíbenou řadou je řada Naturals, která vyniká výrobky s přírodním složením, lákavými vůněmi a nízkou cenou. Avon katalog také nabízí parfémy, toaletní vody a dekorativní kosmetiku. Ta je známá svou profesionální úrovní. Mezi nejoblíbenější výrobky patří řasenky, šampóny a tělová mléka.

Avon má také své známé tváře. Jednou ze známých tvářích byla i Salma Hayek, která provází svou tváří řadu parfémů Today – Tomorrow – Always. Z českých osobností se k Avonu hlásí i herečky Jitka Čvančarová a Mahulena Bočanová. Známá je i muzikálová hvězda Monika Absolonová, která se spolu s moderátorem Honzou Kovaříkem připojila ke kampani Avonu proti rakovině prsu.
 
Kosmetiku Avon si můžete objednat nejenom z katalogu u své avon lady/ avon gentlemana, ale také přímo na některých webových stránkách.


Moje Kuchařka
Zde naleznete přesně to co hledáte
hledejte přesně to co potřebujete