Prima TV online

    Televize prima je kanálem, který je také už možné naladit online na internetu. Televize prima je známa svou pestrou nabídkou akčních a krimi pořadů. Tyto pořady můžete sledovat od pondělí do pátku dle televizního programu, anebo se na ně podívat online v archivu TV Prima.

Mezi nejoblíbenější patří:

  • Krimi report
  • Policie – New York
  • Zoufalé manželky
  • Sběratelé kostí
  • Myšlenky zločince

TV Prima se také vyznačuje svými zábavnými a soutěžními pořady. Oblíbený je také Receptář prima nápadů, který dovede vždy poradit a přijít s novým nápadem pro vaše bydlení.

Mezi úspěšné pořady TV Prima, převzaté ze zahraničí, patří např. Jste to co jíte.  V tomto pořadu se specialisté na výživu snaží pomoci obézním lidem, nebo těm, kteří mají špatné stravovací návyky a z toho důvodu přibírají na váze, více než je zdrávo. Tento pořad je také s oblibou sledován v Anglii, kde obezita je mnohem rozšířenějším problémem než u nás, a mnoha lidem pomohl v boji s nadváhou.

Kdo má rád soutěže, může si vybrat z několika aktuálních – Ber nebo neber, 5 proti 5 nebo Nic než pravda. Záleží na vás, zda máte radši psychologické pro odvážné anebo zábavné pro celou rodinu.
A co vy? Který pořad televize prima sledujete nejvíce? Podle dostupných statistik je nejoblíbenějším pořadem – Hádej kdo jsem. Další oblíbené pořady TV Prima jsou Milionář a nekonečný seriál Velmi křehké vztahy.

Většinu pořadů můžete zpětně sledovat online na webu TV Prima, kde v rozsáhlém archívu vyberete, co jste v běžném televizním vysílání nestihli.


Komentář

Komentář z miloš
Čas: 30. 1. 2010, 20.01

zoufalé manželky

Komentář z Arjay
Čas: 15. 11. 2011, 16.54

Felt so hopeless looking for answers to my quetsinos…until now.

Komentář z Angeli
Čas: 14. 7. 2014, 16.00

Popravdě si nemůžu vzpomenout, kdy to daodplo dobře. : ) Zmiňovanfd Resident Evil se mi neledbil a trailer k Princovi na mě působil jak třeted, nejme9ně vydařened, Pire1ti z Karibiku, takže trošku jako fraška. Takže asi nejle9pe mi z toho vyche1zed tituly podle animovanfdch filmů… Když nic jine9ho, člověk alespoň pozne1 obledbene9ho hrdinu z filmu, což u her podle hranfdch filmů (a filmů podle her) nebfdve1 zvykem. Každope1dně i když to tu docela ke1re1m, jsem jednoznačně pro to, aby se tak dělo de1l. Špatne9 zpracove1ned je lepšed než že1dne9 a co bych kolikre1t dal za, teď z trochu jine9ho soudku, zfilmovanou knedžku, předpadně zherněnou knedžku. Prostě je smutnfd, když člověka něco nadchne, chce v te9 le1tce pobfdt de9le, ale už to nejde, protože posledned „stre1nku“ již viděl.

Napsat komentář k: Prima TV online

*

* nebude zveřejněn, pokud chcete byt kontaktováni, napište email do komentářeMoje Kuchařka
Zde naleznete přesně to co hledáte
hledejte přesně to co potřebujete