JimJam tv na www

Speciální TV kanál JimJam pro děti i na www.
Je to přesně rok, co se rozběhl provoz tv Jimjam a stejně tak i jeho www mutace. Na těchto webových stránkách, které byly vytvořeny tak, aby dětem zajistily maximální bezpečí, můžete kromě programu na každý den, najít také anglický koutek, hry pro děti nebo anotaci všech vysílaných programů. Jimjam je určeno dětem předškolního věku.

V programu českých televizních stanic, je někdy těžké se vyznat. Nevíte, zda program, který se tváří, že je určen dětem, opravdu bude bezpečný a vy můžete dítku dovolit jeho sledování. Často se stává, že během pořadu pro děti běží reklamy, které mají negativní vliv na dítě. Nejde jen o ty reklamy, které nabízejí produkty pro děti, a tak si vlastně získávají velmi mladé zákazníky, ale také ty, které nejsou určené dětem – a tím ohrožují jejich psychiku. Je na vás, který kanál pro své děti vyberete.Logo JimJam TV na www

Tv kanál Jimjam se i na webových stránkách snaží tomuto nebezpečí vyhnout. Na stránkách není uvedena žádná reklama, která by mohla pouhým kliknutím odvést děti úplně jinam. Je zde popis stránek pro rodiče, kde Jimjam ručí za již zmiňovanou bezpečnost. Celé stránky jsou pestré na barvy, bohaté na interakční odkazy a srozumitelné zvoleným jazykem. Www stránky Jimjam také nabízí možnost soutěží – např. s Bořkem stavitelem aj.

S www Jimjam si vaše děti užijí mnoho zábavy, ale nezapomeňte, že i pouhá hodina, strávená hraním si vás a vašeho dítěte, je lepší a zdravější než kterákoli tv.

Internetové stránky tv stanice JimJam naleznete na následující adrese:
http://www.cz.jimjam.tv/


Moje Kuchařka
Zde naleznete přesně to co hledáte
hledejte přesně to co potřebujete