Hry pro dívky a slečny

Hry pro dívky a slečny jsou dosud poměrně opomíjenou záležitostí na internetu. Klasická představa her pro dívky a malé slečny jsou spíše panenky, kočárky, plyšáci a podobné hračky. Ale mladá slečna a počítačová hra pro dívky je představa nepříliš zažitá. Přitom právě dívky a malé slečny přistupují k internetu jako k naprosté samozřejmosti a nemají problém si na internetu cokoliv najít a vyzkoušet.

Hry pro dívky

Svět on-line her nabízí hry pro dívky i nejmenší slečny. Velmi oblíbené jsou hry spouštěné přímo on-line v prostředí webového prohlížeče. Tyto hry nevyžadují žádnou instalaci a mají většinou velmi intuitivní ovládání. Asi nejrozšířenější z této kategorie her jsou tzv. oblíkačky, kde malá slečna oblíká virtuální postavu. Na výběr má z mnoha druhů šatů, všech barev. Oblíkačky jsou většinou zaměřeny tematicky na různé okruhy, např. svatba, ples atd. 

Další kategorii představují hry, které se musí instalovat do počítače. Jejich instalace je o něco složitější, odměnou je naopak propracovanější a líbivější grafika, zajímavější příběh a vůbec celková atmosféra hry.
Pro jejich spuštění je také obvykle třeba výkonnější počítač, který by měl obsahovat kvalitní grafickou kartu, dostatek operační paměti a přiměřeně rychlý procesor.
Je vhodné zvolit vyváženou počítačovou sestavu, která bude poskytovat vysoký herní výkon i v těch nejnáročnějších hrách.

Na internetu je možné najít spoustu her, které jsou k dispozici zcela zdarma a mladá slečna se zabaví na dlouhou dobu.

Pro vyhledání volných her stačí do vyhledávače dole na stránce zadat například některé z následujících hesel: „online hry panenky“, „oblékání panenek“, „horseland“, „oblíkačka“ a podobně. Přejeme příjemnou zábavu.

Pokud někde najdete zajímavé hry pro dívky, budeme rádi, když se o nich napíšete v diskuzi dole pod článkem.


Komentář

Komentář z Manuela Šístková
Čas: 8. 12. 2008, 7.02

ahoj jak jde:-D

Komentář z Connor
Čas: 21. 6. 2012, 18.55

Jasper napsal:Jsem si původně mlesyl, že to je nějakfd novfd typ. Ale jak na to znova kouke1m, tak by to mohly bfdt ty same9, jen bez toho okrytove1ned

Komentář z Princezna
Čas: 22. 3. 2014, 19.28

Já si hraji často s panenkami mám doma v pokojíčku docela hodně Barbie, s kterými si mooc ráda hraju. Moje nejlepší kamarádka má také hodně panenek možná jich má víc než já. Ale beztak většinou hrajeme s holkami nejčastěji na webu online hry
http://wautip.com/cs/hry-pro-divky/zvireci-hry-pro-divky-online
jako jsou například Salon pro mazlíčky či Dino restaurant atd. Jsou to moc hezké hry, u kterých se s kámoškami zasmějeme :-)

Komentář z Brandon
Čas: 14. 7. 2014, 14.03

Jo, Pire1ti jsou bezva, 1. Pire1ti vfdbornfd, pare1da… 2. a 3. naprosto předšernfd… Princ ale bohužel připomedne1 z trirleau pire1ty 2 a 3 spedš než 1 … Takže se toho prostě spedš bojedm, ale do kina na to asi půjdu :)Resident Evily jsem viděl všechny, takže ne, všechny jsou vtipnfd, ze1bavnfd, jako parodie na be9čkovfd horor by měly za 1, ale bohužel to nemajed bfdt parodie na be9čkove9 horory.Zaklednač… dobře, budiž čestne1 vyjedmka : ) Ale tam pokud vedm se nějak snad če1stečně i autor podedlel na tvorbě, což nened faplně běžne9… Když si ale srovne1š Film/Serie1l a Knedžku, tak je to prostě hrůzne1 propast a slabfd odvar.Dantes Inferno s původned knedžkou neme1 nic společnfdho… ono poezie a akčned řežba s barbarem co vražded kředžem a kosou kterou ukradl samotne9 smrti 😀 … To je zas předklad, kde se to z mfdho fahlu nepovedlo… Takže budiž, me1me jednu hru, kde se povedlo le1tku zpracovat dobře, Zaklednače, a to asi če1stečně i kvůli tomu, že předběh z knedžek rozvedjed de1l… nezpracove1ve1 původned… Teď mě napade1 ještě Silent Hill, ten se mi jako film ledbil, ale nehre1l jsem hru, takže těžko soudit : /No a jako zajedmavost bych uvedl film Kaena: Proroctved. Zajedmavost kvůli tomu, že to dělali Francouzi na hernedch zaředzenedch a původně celfd projekt vznikl jen jako počedtačove1 hra. Od te9 se ale opustilo… Každope1dně vfdsledek bombovfd.

Napsat komentář k: Hry pro dívky a slečny

*

* nebude zveřejněn, pokud chcete byt kontaktováni, napište email do komentářeMoje Kuchařka
Zde naleznete přesně to co hledáte
hledejte přesně to co potřebujete