Hračky Tesco

Oblíbené hračky v obchodním domě Tesco.

    Co ukazují zákaznické průzkumy hypermarketu Tesco a jaké hračky dostaly děti pod stromeček? Pojďme nahlédnout na poptávku a nabídku hraček na českém trhu.

Dle posledních zákaznických průzkumů Tesco Stres ČR a.s. zaměřených na hračky, je možné vidět zvýšený zájem o hračky interaktivní a sofistikované. Vládne zájem o hračky na ovládání, o hračky s mnohými funkcemi, které reagují na to, co po nich děti chtějí. V oblibě jsou také interaktivní panenky ve vyšších cenových relacích. Je taky možné pozorovat zvýšenou poptávku po dřevěných a ručně vyrobených hračkách.

V obchodním domě Tesco si můžete vybrat ze široké škály hraček všech možných požadavků. Hitem letošních Vánoc (2008) se stal  Robotyrannus – prehistorický ještěr na dálkové ovládání. Robot má celkem 27 funkcí a ovládá nespočetné kousky – bojuje, běhá, řve a svítí. Hračka vydává hned čtyři druhy zvuků, a to zrovna podle aktuální nálady. Robot umí být hladový, spokojený, rozzuřený nebo si jen tak řve. K dostání je výhradně v síti Tesco za 2499Kč. Tato hračka je spíše určena pro chlapce i když její šíře funkcí jistě zaujme i holky.
Pro holčičky Tesco nabízí interaktivní panenky, které pláčou, brečí, cucají dudlík, umí pít z láhve a čůrají. Vedle populárních panenek značek Chou-Chou, Baby Born a Anabell Tesco nabízí úplnou novinku – panenku Katy za pouhých 499 korun. K panence je k dostání široká škála doplňků a příslušenství, od oblečků, lahví, až po sedačku či kočárek.

Zastánci klasických hraček jistě potěší spíše i další nabídka Tesco v podobě –  soupravy vláčků, společenské hry nebo barevné stavebnice. Tyto hračky dávají větší prostor pro dětskou představivost. Dítě musí samo přemýšlet, jak vláček houká a co znamená červená barva na semaforu. Nehledě na to, že příliš technicky funkční a zvukově aktivní hračka omrzí děti mnohem dříve než panenka, se kterou si mohou dělat co chtějí a doplňovat její řeč dle své vlastní potřeby. Podpořit dítě v rozvíjení jeho slovní zásoby a představivosti by mělo být hlavním kritériem při výběru vhodné hračky. Hračka by měla nejen zaujmou na první pohled, ale přispívat k rozvoji celé osobnosti dítěte.
Volná prohlídka hraček v obchodním domě Tesco vám dává prostor pro váš vlastní výběr.


Moje Kuchařka
Zde naleznete přesně to co hledáte
hledejte přesně to co potřebujete