Home made videos com

Se stále dostupnější technikou roste také obliba domácího videa – home made videos. Natočit jenom takové dokumentární video není v podstatě žádný problém. Stačí mít po ruce telefon s kamerou, digitální fotoaparát nebo v nejlepším případě kameru samotnou. Je jasné, že od kvality přístroje se odvozuje také kvalita videa. A proto natočit dobré domácí video chce určitě nejenom dobrou techniku, ale také alespoň kousek uměleckého vidění.

Pokud uvažujete o koupi videokamery určitě nekupujte klasické typy na VHS kazety, ale investujte do digitální verze. Samozřejmě nemusíte kupovat pro home made videos kameru za desítky tisíc, ale jistě vám dobře poslouží kamera se třemi CCD čipy. Zde získáte pro své videa krásný, ostrý obraz a jistě i lepší zvuk.

Při samotné práci na home made videos doporučuji používat stativ. Kvalita čistého, otřesy nerušeného, obrazu se vám odvděčí za jeho koupi. Mít kameru bez stativu je jako mít zámek bez klíče – chvíli jde používat zámek jen tak, ale pro jeho úplné využití potřebujete klíč.
Zpracování videí je práce ale zábava zároveň. Na trhu dostupné programy (např. Windows Movie Maker nebo Pinnacle Studio 8) vám pomůžou videa sestříhat dle vašich představ a podbarvit je hudbou.

O své videa se můžete sdílet s přáteli a znáními také na některých webových stránkách. Stáčí zde své domácí video nahrát a už jen rozeslat odkaz. Ať jsou pro vás vaše home made videos zábavou a potěšením.

Další informace o home mades videos com můžete najít třeba zde:Moje Kuchařka
Zde naleznete přesně to co hledáte
hledejte přesně to co potřebujete