Dětský internet www alik cz

Dětský internet našel své útočiště na www.alik.cz
    Internetem pro děti se stal server www.alik.cz. Mezi škálou webových stránek pro děti se Alík vyjímá jasnými barvami a pestrou nabídkou pro děti ve věku 4 – 13,14let.

Oblíbeným se stal zejména u dětí, které tráví na internetu více než jednu hodinu denně. Alík jim totiž nabízí vše co je zajímá na jednom místě. Nemusí se připojovat jinde na chat a jinde na hry. Vše je tady v zajímavé a přehledné podobě.
Tento bezpečný internetový portál z rodiny i-dnes obsahuje:

  • on-line hry
  • pohádky pro nejmenší
  • internetové poradny
  • klubovnu a chat s kamarády
  • internetový katalog
  • denní zpravodajství určené dětem

Krátká historie www serveru alik.cz

Www podoba dětského internetu – Alíka se zrodila v roce 2000. Od té doby Alík dětem nabízí nejenom zábavu a poznání, ale také například poradnu. S www serverem alík. cz a jejich poradnou spolupracuje i Modrá linka bezpečí, Tamara Cenková z Psychologické poradny Sluníčko a pracovníci občanského sdružení STOB. Děti mohou své dotazy psát přímo anebo se již podívat do dříve zodpovězených otázek, které jsou uloženy dle konkrétních témat. Aktuálním tématem mnoho děvčat je zde problém s váhou. Jsou zde dávány rady holkám se sklonem k obezitě, ale také naopak těm, které bojují anebo jsou na hranici anorexie.
Kluci se zase radí ohledně jejich prvních lásek, ale také o těžkostech s rodiči nebo kamarády.

Na www alík si můžete také číst v pestrých zprávách dětského internetu. Alík třídí zprávy, které jsou pro děti zajímavé a neškodné. Také se děti mohou do tzv. Alíkovin sami zapojit – napíšou článek, který odešlou do redakce Alíka a ten potom zhodnotí zda se článek zařadí do oficiálních zpráv.

Na dětském internetovém serveru www.alik.cz si užijete jistě hodně zábavy, ale také rozšíříte své poznání.

Pro návštěvu serveru klikněte zde.


Moje Kuchařka
Zde naleznete přesně to co hledáte
hledejte přesně to co potřebujete