Deník AHA

Deník AHA patří do trojice českých bulvárních novin. Tyto tři deníky jsou nejprodávanějšími na českém trhu, takový zájem o noviny je nevídaný. Bulvární noviny jsou oblíbenějším čtením než seriózní deníky. Je tak dáván najevo zájem společnosti o lehčí témata a přitažlivější fotografie. V deníku AHA jsou zprávy prostě podávány způsobem lákavějším a zřetelnějším pro širokou veřejnost.

Deník AHA má mnoho svých pravidelných čtenářů, stejně jako mnoho odpůrců. Přesto se však těší oblibě nejenom na stánkovém prodeji, kde se denně prodá ve více než 100 000 výtiscích. ale také online verzi na internetu. Na stáncích si deník aha můžete koupit za 7,- Kč.  Deník aha občas vychází i s DVD přílohou, v tom případě si ho můžete koupit za 41,- korun českých.

Na webové mutaci tohoto deníku se můžete dočíst mnohem více – zkrátka vše, co se do novin nevešlo. Jsou zde informace i ze starších výtisků, takže vám neuteče žádná sledovaná zpráva. Mezi takzvané seriálové reality show patří např. monitoring herečky Marcely Kyselové po celý rok jejího těhotenství a doby porodu. Své místo zde mají rubriky: „společnost“, „z domova“, „ze světa“ „zajímavosti“ i „sport. Pro domácí kuchařky je zde přehledný a obrázkový receptář, který jistě potěší každou hospodyňku. V diskusním fóru je místo pro sdílení vašich názorů s ostatními čtenáři deníku AHA. Webové stránky také nabízejí možnost řádkové inzerce a sledování lékařských rad. Na své si přijdou i fanoušci motorových sportů a krásných dívek.

V čem se skrývá úspěšnost tohoto deníku je jen těžko definovat. Deník AHA prostě nabízí prostor pro odreagování se od běžných životních stereotypů.


Moje Kuchařka
Zde naleznete přesně to co hledáte
hledejte přesně to co potřebujete