Hotel Krakonoš

Hotel Krakonoš nedaleko Mariánských Lázní

    V krásném okolí Mariánských Lázní je několik hotelů, ale jen jeden je hotel Krakonoš. Tento hotel se těší klidným, čistým okolím a snadnou dostupností do města. Doprava je zajištěna buď kabinkovou lanovkou anebo místní MHD. Samozřejmostí je možnost vlastní dopravy se zaparkováním na hlídaném parkovišti.

V zimním období je okolí zatím nepoznaným rájem běžkařů. Na udržovaných turistických trasách se můžete kochat okolím a užívat přírodních krás. V blízkosti hotelu se také, z vlastní iniciativy hotelu Krakonoš v Mariánských Lázních, rozrůstá kamenný pohádkový les. Studenti umělecké střední školy zde pod dohledem akademického sochaře Michala Moravce již čtvrtým rokem tvoří pískovcové pohádkové sochy. Letos k této jedinečné přírodní výstavě přibudou postavy z Betléma – Panna Marie s Josefem a Ježíškem a také reliéfy oslíka a volka.
 
Hotel Krakonoš Mariánské Lázně nabízí svým klientům kompletní servis pod jednou střechou – ubytování, stravování a léčení včetně krytého bazénu a nově vybudované solné jeskyně. Ubytování je nabízeno ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením. K vybavení pokoje patří lednička, fén, telefon a televize. Všechny procedury v hotelu Krakonoš jsou vykonávány kvalifikovaným personálem – rehabilitační sestry pod vedením odborného lékaře. Dále je k dispozici kadeřnictví, pedikúra, manikúra a restaurace se dvěma salónky.

V okolí Mariánských Lázní je několik ski-areálů. Jedním z nich je Skiarea Mariánské Lázně, které nabízí kvalitní lyžařské terény s několika stupni obtížnosti.

Pokud si pro svou dovolenou vyberete hotel Krakonoš Mariánské Lázně, můžete se těšit na odpočinek spojený se sportovním vyžitím v krásné přírodě.


Komentář

Komentář z Gabrielle
Čas: 10. 9. 2012, 3.50

The River Terrace. Tell them that you want a room with a balcony over the river, I biveele it is called the Duck Building . It has large rooms and you can sit on the balcony and watch everything. You can walk right across the street through the walkway and be right on the strip. It is right behind the Mountain Mall so it is in the heart of Gatlinburg.But I do agree, if you want a romantic weekend, get a cabin with a hot tub. Try Auntie Belhams. They have them right in Gatlinburg and they are cheaper than most I have looked at. We really enjoyed our long weekend there not too long ago.

Napsat komentář k: Hotel Krakonoš

*

* nebude zveřejněn, pokud chcete byt kontaktováni, napište email do komentářeMoje Kuchařka
Zde naleznete přesně to co hledáte
hledejte přesně to co potřebujete