Hotel Kempinski Praha

    Letošní podzim přinesl všem návštěvníkům Prahy příjemnou novinku v podobě luxusní možnosti ubytování v hotelu Kempinski Praha na ulici Hybernská. Slavnostní otevření hotelu proběhlo za přítomnosti primátora hlavního města Prahy – Pavla Béma. Symbolickým přestřihnutím pásky byl zahájený provoz nejvelkorysejšího ubytovacího domu v Praze.

Hotel nyní nabízí mnoho zajímavých nabídek ubytování – např. Vánoční balíček, Čerství novomanželé, Hudební balíček aj. Tyto nabídky zahrnují nejenom ubytování, ale také pozornosti hotelu jako např. průvodce na nákupech, láhev sektu, večeře při svíčkách apod. nabídky jsou většinou platné do konce letošního roku.

Samotný luxus ubytování nespočívá jen na křídlech pětihvězdičkového ocenění, ale samotný historický ráz budovy nabízí nezapomenutelné zážitky. V hotelu Kempinski nenajdete dva pokoje stejné. Pokoje jsou rozděleny do několika stylových řad – např. Grand Felixe Room, Premium Suite, Superior Room. Můžete zde nalézt ložnice o průměrné velikosti 44m² s výhledem na okolní historické budovy a pražské pamětihodnosti, jako je Prašná brána. Dočasným domovem se vám mohou stát také apartmány s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem.

A samozřejmě hotel Kempinski Praha nabízí také „Private Gym“. Moderní vybavení zahrnuje běžecké pásy, crossové trenažery, kardio rotopedy, stroje na procvičování hrudníku, břicha, nohou a širokou škálu činek. Součástí je široká nabídka masáží a wellnes procedur.

Hotel Kempinski Praha

Nechejte se hýčkat profesionály v hotelu Kempinski Praha a uvidíte, že budete spokojeni!


Moje Kuchařka
Zde naleznete přesně to co hledáte
hledejte přesně to co potřebujete