Hotel International Brno

    Hledáte-li v Brně ubytování na vysoké úrovni s širokou nabídkou služeb, jistě oceníte servis hotelu International. Tento hotel se může pyšnit mnohými známými osobnostmi, kteří využili jeho služeb, mezi čestné návštěvníky patří Její veličenstvo Alžběta II., královna Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, bývalý i současný prezident ČR – Václav Havel a Václav Klaus.

Brno je druhým největším městem České republiky, je významným obchodním, kulturním a také společenským centrem. Je také, pro své historické památky, vyhledávanou turistickou centrálou. Hotel International se nachází přímo ve středu tohoto města. Pod hradem Špilberk a v blízkosti katedrály svatého Petra. Pěší zóna, která vede kolem hotelu, nabízí mnohé obchodní střediska a několik lákavých restaurací a malebných kaváren. Po pěší zóně se dostanete až do samého centra města – a to na Náměstí Svobody, kde se nyní v předvánočním čase konají vánoční trhy. Stánky s pestrým zbožím můžete také najít na Moravském náměstí.

Hotel International nabízí přes 200 pokojů a můžete si vybrat z jednolůžkové, dvoulůžkové nebo junior suit nabídky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, WIFI, připojením k internetu – LAN, PC, TV se satelitní přípojkou, minibarem, sejfem a hotelovým informačním systémem Eclipse. Pokoje jsou nově útulně rekonstruované a mají nastavitelnou klimatizaci.
Z dalších služeb hotelu International Brno, můžete využít např. obstarání nákupu, praní a žehlení prádla, kadeřnictví, parkování před hotelem, půjčovnu aut Auvis, Fitness centrum. Ve Fitness centru na vás čeká bazén se slanou vodou, whirpool, sauna, masáže, solária a další.
Hotel International je vyhlášen svými kulinářskými specialitami, které si můžete vychutnat v jedné ze čtyř restaurací.

V hotelu International Brno se můžete spolehnout na profesionální a vstřícný přístup.


Napsat komentář k: Hotel International Brno

*

* nebude zveřejněn, pokud chcete byt kontaktováni, napište email do komentářeMoje Kuchařka
Zde naleznete přesně to co hledáte
hledejte přesně to co potřebujete