Levné letenky akční nabídka

Jak koupit akční a levné letenky a kde najít dobrou nabídku.
    Na trhu s letenkami je spoustu nabídek akčních a levných letenek, jak poznat a využít opravdu tu dobrou akci? Letíte na dovolenou nebo na služební cestu a nevíte kam se obrátit? Pokusím se shrnout několik dobrých tipů.

Při cestování za dovolenou k moři máte dvě zásadní možnosti.
1) Využít služeb některé cestovní kanceláře – kde máte zajištěn většinou plný servis, nemusíte se starat o to, kdy kam přiletíte a zda stihnete přestoupit. Cestovní kancelář to udělá za vás – zajistí vám pohodlí a bezpečí, postará se o vaše zavazadla a zajistí dopravu až k místu ubytování. Samozřejmě může nastat i situace, kdy ceny letenek u CK nebudou tak akční a levné, jak byste očekávali… a v tom případě je možnost druhá.
2) Sami si vyberete místo ubytování i zajistíte vlastní dopravu. Můžete tak vybrat nejlevnější možné letenky i ubytování a zkombinovat dle vašich představ. Je nutno ale počítat s mnohem větším zařizováním a starostmi kolem cesty – vše bude jen na vás.

Jestliže cestujete na služební cestu, dopřejte si komfort, který vás potěší. Své dobré služby vám jistě poskytnou  České aerolinie (ČSA) nebo některá ze zahraničních firem. Při cestování s vyšším standartem se můžete těšit na občerstvení a často i denní tisk.

Na trhu s levnými a akčními letenkami určitě svou nabídkou potěší nízko-rozpočtové společnosti. Zajistí vám mnohdy minimální ceny za letenky, ale nezapomeňte, že vždy budete muset platit letištní taxy a poplatky.

Určitě jedním z hlavních kritérií nízké ceny je čas, kdy letenku kupujete. Vyplatí se kupovat dlouho dopředu před plánovanou cestou. Čím více se blíží termín odletu, tím jsou ceny vyšší. Stejně tak je tomu s období sezóny a klidu – v létě a kolem Vánoc jsou letenky dražší, než na jaro a na podzim.  

Nabídka akčních a levných letenek je široká, ale je jen jedna letenka, která odpovídá vašim představám.

Napište své zkušenosti s hledáním akčních levných letenek i pro ostatní.


Napsat komentář k: Levné letenky akční nabídka

*

* nebude zveřejněn, pokud chcete byt kontaktováni, napište email do komentářeMoje Kuchařka
Zde naleznete přesně to co hledáte
hledejte přesně to co potřebujete