CK Melissa Travel

K moři s CK Melissa Travel!
Strávit dovolenou v Řecku u moře je nejlepší s CK Melissa Travel. Tato cestovní kancelář se specializuje právě na řeckou destinaci a stala se již dávno profesionálem ve všech službách zákazníkům. CK Melissa Travel má od svého vzniku v roce 2000 již tisíce spokojených zákazníků.

K příjemné samozřejmosti cestovní kanceláře patří ukázkové DVD. V praxi to probíhá asi takto – vy si vyberete destinaci, která se vám líbí, a kterou byste rádi navštívili. Od CK dostanete domů DVD, kde si můžete prohlédnout šikovný dokument celé vaší možné dovolené – jaké prostředí vás čeká, jaké ubytování, a kam na výlety. Toto DVD dostanete po zaplacení zájezdu od CK Melissa Travel jako dárek.Ilustrace: pobyt v Řecku s CK Melissa Travel

Cestovní kancelář také pro své klienty pořádá každý rok fotografické soutěže. Vy fotíte místa, na které jste se s CK vydali, a krásy které jste měli možnost vidět a následně své fotografie přihlásíte do soutěže. Čekají na vás zajímavé ceny. Nejlepší fotografie budou umístěny přímo na webových stránkách CK.

S CK Melissa Travel máte možnost využít několik a možných slevových akcí. Při zakoupení zájezdu v dostatečném předstihu na vás čeká až 15% sleva. Cestovní kancelář má sídlo v Liberci, ale je možné zájezdy objednat i on-line na webu.

Přejeme Vám krásnou dovolenou u moře s CK Melissa Travel.

Stránky cestovní kanceláře CK Melissa Travel se nacházejí zde: http://www.melisatravel.cz/


Moje Kuchařka
Zde naleznete přesně to co hledáte
hledejte přesně to co potřebujete