Lucie Vondráčková – fotografie

Lucie Vondráčková  – vždy krásné fotky

Je to asi kouzlo, že Lucie Vondráčková je nejen vždy okouzlující, ale i její fotky jsou vždy skvělé. Tato velmi oblíbená zpěvačka se narodila v roce 1980. Vyrůstala v rodině překladatelky a hudebníka. Je známo, že její teta Helena Vondráčková jí pomohla odstartovat slibnou kariéru. Lucie se dostala do vysílání ČT v pořadu Marmeláda a následně její hudební klipy a písničky si získávaly srdce mnohých fanoušků. Dnes je její fanklub mnohem větší a Lucie se drží na vrcholu popularity.

Při udílení českých slavíků 2008 získala Lucie Vondráčková v kategorii zpěvačka stříbrnou medaili. Při udílení hudebních cen televize Óčko se stala vítězkou kategorie dance pop stylu a stala se také absolutní vítězkou. Fotky si můžete prohlédnout zde.

Lucie Vondráčková je podle prodejů nejprodávanější zpěvačkou za rok 2008. Její singl Tenkej led z CD Fénix se stal 16.tým nejhranějším hitem a dostal se do nominace singl roku 2008. Její poslední singl Láska umí víc je nejledovanějším videoklipem u diváků youtube.

Lucie také hraje ve filmu Juraje Jakubiska Bathory hraje tam postavu Lucie. A také točí film Labyrint, který by měl přijít do kin v roce 2009 v lednu. Lucie se také příležitostně věnuje fotomodelingu, kde vznikají nejenom krásné fotky, ale také úspěšné reklamy.

Lucie Vondráčková vystudovala obor hudebně-dramatický na konzervatoři a úspěšně zakončila studium na filosofické fakultě UK s titulem magistra. První muzikálovou rolí pro ní byla Hanka ve Starcích na chmelu (divadlo Milénium), v divadle Rokoko ztvárnila např.: Shakespearovu Julii, Aňu ve Višňovém sadu, Johanku z Arku ve Skřivánkovi, aj. V divadle Kašpar hraje trojroli: Anny, královny Markéty a písaře v Richardu III. V muzikálu Excalibur ztělesňuje Morganu.

Nejvíce fotek Lucie Vondráčkové můžete shlédnout na stránkách Lucčina fanklubu.


Moje Kuchařka
Zde naleznete přesně to co hledáte
hledejte přesně to co potřebujete